Zondag 19 november speelt Heren 1 thuis tegen Huizen om 14:45.
 

Wedstrijden

Klik op je team voor meer info

Meisjes A
MA1 - HHC Quick Stick MA1
14:15 - KG20w
Thuis
Fluiten: Onno van Gelderen en Rogier Loosen
MA2 - K.H.C. Strawberries MA2
15:45
Uit
MA3 - VVV MA1
17:30 - KG07z
Thuis
Fluiten: Paul Meester en Jeroen Stuart
MA4 - Hermes MA1
17:30 - KG22w
Thuis
Fluiten: Thomas Barbian en Jolien van Saane
MA5 - Alkmaar MA5
16:45
Uit
Meisjes B
MB1 - Maastrichtse Hockey Club MHC MB1
12:30
Uit
MB2 - Terriers MB1
17:45
Uit
MB3 - Myra MB3
15:30
Uit
MB4 - Bennebroek MB6
14:30 - KG07z
Thuis
Fluiten: Jaap van Goch en Ingeborg Hoek
MB5 - Alkmaar MB5
17:30 - KG20w
Thuis
Fluiten: Reinard Pannekeet en Pieter Mullink
Meisjes C
MC1 - Rotterdam MC1
10:45 - KG20w
Thuis
Fluiten: Jan Chris de Nooijer en Hans Grönloh
MC2 - FIT MC1
11:30 - KG21w
Thuis
Fluiten: Shawn der Kinderen en Hilde Klok
MC3 - HC AMVJ MC2
16:00 - KG22w
Thuis
Fluiten: Marc van de Put en Jasper Peterich
MC4 - BHC Overbos MC3
13:00
Uit
MC5 - Kikkers MC3
16:00 - KG07z
Thuis
Fluiten: Bregje Droog en Gijs Wintzen
MC6 - Abcoude MC3
12:15
Uit
Meisjes D
MD1 - Rood-Wit MD1
10:45
Uit
MD2 - Reigers MD1
09:00
Uit
MD3 - HISALIS MD2
13:00 - KG22w
Thuis
Fluiten: Sicco Behrens en Paul Merkus
MD4 - Xenios MD4
12:45
Uit
MD5 - Alliance MD10
14:30 - KG22w
Thuis
Fluiten: Koen van Engelen en Wouter Aghina
MD6 - Westerpark MD5
13:00 - KG07z
Thuis
Fluiten: Paul Poelstra en Coen Alewijnse
Meisjes E
M6E1 - Alliance ME2
08:45 - KG22w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
M6E2 - Bennebroek ME2
09:00
Uit
M6E3 - Alkmaar ME3
09:15
Uit
M6E4 - FIT ME5
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
M6E5 - Alliance ME12
10:15
Uit
M8E1 - Reigers M8E2
08:45 - KG22w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Xenios M8E3
09:00
Uit
M8E3 - Hoorn M8E2
10:00 - KG22w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
M8E4 - Alliance M8E7
08:45 - KG07z
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
Meisjes F
MF1 - Pinoke MF2
10:00 - KG21w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
MF2 - Myra MF2
09:45
Uit
MF3 - HC AMVJ MF5
09:40 - KG20w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
MF4 - Pinoke MF5
09:40 - KG20w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
MF5 - HIC MF7
09:30
Uit
Jongens A
JA1 - EHV Enschede JA1
14:15
Uit
JA2 - Mijdrecht JA1
14:30 - KG21w
Thuis
Fluiten: Jacqueline Barmentloo en Hilde Klok
JA3 - Amsterdam JA3
16:15
Uit
Jongens B
JB1 - Cartouche JB1
12:30 - KG20w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JB2 - Westerpark JB1
13:00 - KG21w
Thuis
Fluiten: Thomas Barbian en Arjen Schut
JB3 - Castricum JB1
10:45
Uit
JB4 - Westerpark JB2
16:30
Uit
JB5 - Amsterdam JB5
17:30 - KG21w
Thuis
Fluiten: Marc van de Put
Jongens C
JC1 - Schaerweijde JC1
11:30 - KG22w
Thuis
Fluiten: Joost Gunning en Paul Josephus Jitta
JC2 - Bloemendaal JC2
10:30
Uit
JC3 - Kraaien JC1
16:00 - KG21w
Thuis
Fluiten: Remco Moolenaar en Dymfke Kuijpers
JC4 - K.H.C. Strawberries JC1
10:00 - KG07z
Thuis
Fluiten: Annemarie den Tex en Nick Egelie
JC5 - Kikkers JC3
13:45
Uit
JC6 - Alliance JC5
16:00 - KG20w
Thuis
Fluiten: Jan Bart de Boer
Jongens D
JD1 - Bloemendaal JD1
09:00
Uit
JD2 - Amsterdam JD4
10:30
Uit
JD3 - Xenios JD1
14:15
Uit
JD4 - AHC IJburg JD3
08:45 - KG21w
Thuis
Fluiten: Robert Breteler en Jorrit van Lennep
JD5 - Myra JD3
12:30
Uit
JD6 - Haarlem JD3
11:30 - KG07z
Thuis
Fluiten: Ritsaart van Montfrans en Peter van Dam
Jongens E
J6E1 - Myra JE1
10:45
Uit
J6E2 - Rood-Wit JE1
10:00 - KG21w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
J6E3 - HIC JE1
12:00
Uit
J6E4 - HMHC Saxenburg JE1
10:00 - KG21w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
J6E5 - Kraaien JE2
08:45 - KG22w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
J8E1 - Myra J8E1
10:00 - KG22w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
J8E2 - HC AMVJ J8E1
10:45
Uit
J8E3 - Amsterdam J8E3
08:45 - KG07z
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
J8E4 - HISALIS J8E1
09:00
Uit
Jongens F
JF1 - Pinoke JF1
09:40 - KG20w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
JF2 - HC Athena JF1
10:00 - KG21w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
JF3 - AHC IJburg JF2
09:30
Uit
JF4 - AHC IJburg JF3
08:45
Uit
JF5 - FIT JF3
09:40 - KG20w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
  Team Gespeeld Punten