Maandag 19 november, Nederland-Ierland op Hurley om 19:00.
 

Wedstrijden

Klik op je team voor meer info

Dames
D02 - Amsterdam D2
12:15 - KG20w
Thuis
Fluiten: Hemmo Parson en Arjen Schut
D03 - Kampong D2
10:45
Uit
D04 - HC Athena D2
10:45
Uit
D05 - HC Athena D3
17:30 - KG22w
Thuis
Fluiten: Dames 06
Let op opmerking
D06 - MMHC Voordaan D4
15:45 - KG22w
Thuis
Fluiten: Dames 05
Let op opmerking
D07 - Terriers D2
10:30
Uit
D08 - HIC D6
14:30
Uit
D09 - Westerpark D2
10:30 - KG20w
Thuis
Fluiten: Dames 10
Let op opmerking
D10 - Amsterdam D9
08:45 - KG20w
Thuis
Fluiten: Dames 09
Let op opmerking
D11 - VVV D8
09:15
Uit
D12 - HIC D10
12:00
Uit
D13 - VVV D9
08:45 - KG07z
Thuis
Fluiten: Dames 17
Let op opmerking
D14 - HIC D11
13:30
Uit
D15 - HC Athena D7
17:30 - KG21w
Thuis
Fluiten: Dames 18
Let op opmerking
D16 - HC Athena D9
12:00
Uit
D17 - Westerpark D8
10:15 - KG07z
Thuis
Fluiten: Dames 13
Let op opmerking
D18 - HC AMVJ D9
15:45 - KG21w
Thuis
Fluiten: Dames 15
Let op opmerking
D19 - HIC D13
08:45 - KG21w
Thuis
Fluiten: Dames 20
Let op opmerking
D20 - VVV D17
10:30 - KG21w
Thuis
Fluiten: Dames 19
Let op opmerking
D21 - HIC D14
10:30
Uit
DJ1 - Pinoke DJ1
12:30
Uit
DJ2 - Amsterdam DJ5
10:30 - KG22w
Thuis
Fluiten: Dames Jong 3
Let op opmerking
DJ3 - HC AMVJ DJ3
08:45 - KG22w
Thuis
Fluiten: Dames Jong 2
Let op opmerking
DJ4 - Xenios DJ2
14:15
Uit
DVA - Abcoude DB
09:15
Uit
DVB - Bloemendaal DE
14:30
Uit
Heren
H01 - NMHC H1
14:45 - KG20w
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
H02 - Amsterdam H5
10:45
Uit
H03 - Pinoke H3
17:45 - KG20w
Thuis
Fluiten: Paul Josephus Jitta en Dick Loman
H04 - U.S.H.C. H2
16:15 - KG20w
Thuis
Fluiten: Heren 03
Let op opmerking
H05 - VVV H4
14:45
Uit
H06 - Alphen H2
14:45
Uit
H07 - Reigers H3
15:00
Uit
H08 - Terriers H2
13:15 - KG07z
Thuis
Fluiten: Heren Veteranen VL
Let op opmerking
H09 - Pinoke H10
16:00
Uit
H10 - Qui Vive H3
14:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Let op opmerking
H11 - Pinoke H14
14:00 - KG22w
Thuis
Fluiten: Heren 18
Let op opmerking
H12 - Amsterdam H17
09:00
Uit
H13 - Amsterdam H18
16:00
Uit
H14 - VVV H5
14:45 - KG07z
Thuis
Fluiten: Heren 16
Let op opmerking
H15 - Alkmaar H4
12:45
Uit
H16 - HIC H6
16:15 - KG07z
Thuis
Fluiten: Heren 17
Let op opmerking
H17 - HC Athena H7
17:45 - KG07z
Thuis
Fluiten: Heren 16
Let op opmerking
H18 - HC AMVJ H8
12:15 - KG22w
Thuis
Fluiten: Heren 11
Let op opmerking
H19 - K.H.C. Strawberries H3
10:45
Uit
H20 - HBS H5
12:15 - KG21w
Thuis
Fluiten: Heren 21
Let op opmerking
H21 - Reigers H4
14:00 - KG21w
Thuis
Fluiten: Heren 20
Let op opmerking
H22 - VVV H11
12:45
Uit
H23 - K.H.C. Strawberries H4
14:45
Uit
HVA - LOHC HA
10:30
Uit
HVB - Abcoude HA
11:00
Uit
HVC - Alliance HB
14:30
Uit
HVD - Uitgeest HA
11:00
Uit
HVL - Hilversum HVL1
11:45 - KG07z
Thuis
Fluiten: Heren 08
Let op opmerking
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
  Team Gespeeld Punten