Heren 01

Spelers Heren 01

Kenny Bain
Niek Collot D'escury
Gijs van Daalen Buissant des Amorie
Caspar Dobbelaar
Daan Dullemeijer
Jelte van Gennip
Thom Hayward
Casper van Loon
Victor Plat
Emil Schaefer
Roderic Schwirtz
Graeme Scott
Noam Sheridan
Jelmer Siersema
Philip Thiadens
Lex Tump
Pim Wasser
Bengt Wegerif
Martijn Wetzels
Matthew Willis
Daan Wisselink

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Reinoud Wolff
Manager Renze Zwerver

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 6 16 5 1 0
2 Rotterdam H1 6 13 4 1 1
3 Den Bosch H1 6 12 4 0 2
4 Amsterdam H1 6 12 3 3 0
5 Kampong H1 5 11 3 2 0
6 HGC H1 5 10 3 1 1
7 Pinoké H1 6 8 2 2 2
8 Oranje-Rood H1 6 7 2 1 3
9 Klein Zwitserland H1 6 4 1 1 4
10 Tilburg H1 6 3 1 0 5
11 Hurley H1 6 1 0 1 5
12 Almere H1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 nov Almeerse HC H1 14:45 uit
10 nov HC Oranje Rood H1 n.n.b thuis
16 nov Hockey Club Rotterdam H1 n.n.b uit
17 nov Klein Zwitserland H1 n.n.b thuis
24 nov Pinoké H1 n.n.b uit
1 dec HC Bloemendaal H1 n.n.b thuis
8 dec SV Kampong Hockey H1 n.n.b uit
1 mrt HGC H1 n.n.b thuis
8 mrt HC Tilburg H1 n.n.b uit
13 mrt AH & BC H1 n.n.b uit
15 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 n.n.b thuis
5 apr Almeerse HC H1 n.n.b thuis
19 apr HC Oranje Rood H1 n.n.b uit
26 apr Hockey Club Rotterdam H1 n.n.b thuis
3 mei Klein Zwitserland H1 n.n.b uit
10 mei Pinoké H1 n.n.b thuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere H1 Hurley H1 14:45
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 14:45
Den Bosch H1 Kampong H1
Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 14:45
Rotterdam H1 Pinoké H1 14:45
Tilburg H1 HGC H1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Tilburg H1 Oranje-Rood H1 3-4
Kampong H1 Klein Zwitserland H1 4-1
Den Bosch H1 Almere H1 5-0
Amsterdam H1 Pinoké H1 3-3
HGC H1 Rotterdam H1 3-0
Bloemendaal H1 Hurley H1 6-0
VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
Rotterdam H1 Tilburg H1 5-1
Almere H1 Amsterdam H1 1-3
Hurley H1 Kampong H1 1-4
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 2-4
Klein Zwitserland H1 HGC H1 0-2
Pinoké H1 Bloemendaal H1 4-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Den Bosch H1 Rotterdam H1 2-3
Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 2-3
Almere H1 Pinoké H1 3-4
Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 2-2
HGC H1 Hurley H1 2-2
Kampong H1 Bloemendaal H1 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Hurley H1 Tilburg H1 2-4
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 0-2
Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1
Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-2
Bloemendaal H1 HGC H1 4-0
Pinoké H1 Kampong H1 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Almere H1 Rotterdam H1 1-4
Den Bosch H1 Hurley H1 2-1
Tilburg H1 Bloemendaal H1 0-5
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 1-0
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland H1 Almere H1 1-1
Pinoké H1 HGC H1 1-2
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-1
Hurley H1 Amsterdam H1 3-4
Kampong H1 Tilburg H1 2-1
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 3-1