Heren 02

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Andy McConnell
Aanvoerder Teun van Rheenen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam H3 10 24 7 3 0
2 Pinoké H2 11 23 7 2 2
3 Klein Zwitserland H2 11 20 5 5 1
4 Bloemendaal H2 11 19 5 4 2
5 Almere H2 11 18 6 0 5
6 Rotterdam H2 11 18 6 0 5
7 Kampong H2 11 17 4 5 2
8 Hurley H2 10 14 4 2 4
9 Cartouche H2 11 13 4 1 6
10 Leonidas H2 11 9 2 3 6
11 Amsterdam H4 11 7 2 1 8
12 Amsterdam H2 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 mrt AH & BC H3 n.n.b uit
13 mrt Klein Zwitserland H2 n.n.b uit
20 mrt Hockey Club Rotterdam H2 n.n.b thuis
27 mrt HC Bloemendaal H2 n.n.b uit
3 apr AH & BC H2 n.n.b thuis
10 apr AH & BC H4 n.n.b uit
24 apr Almeerse HC H2 n.n.b thuis
8 mei Pinoké H2 n.n.b uit
15 mei SV Kampong Hockey H2 n.n.b thuis
22 mei R.H.V. Leonidas H2 n.n.b uit
29 mei AH & BC H3 n.n.b thuis
12 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H2 n.n.b uit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam H3 Hurley H2-O

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leonidas H2-O Amsterdam H2-O 2-1
Pinoké H2-O Almere H2-O 4-2
Hurley H2-O Klein Zwitserland H2-O 3-3
Cartouche H2-O Rotterdam H2-O 2-3
Amsterdam H3 Bloemendaal H2-O 3-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Amsterdam H2-O Amsterdam H3 3-7
Almere H2-O Kampong H2-O 1-3
Rotterdam H2-O Hurley H2-O 3-2
Bloemendaal H2-O Cartouche H2-O 5-0
Klein Zwitserland H2-O Pinoké H2-O 1-0
Amsterdam H4 Leonidas H2-O 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rotterdam H2-O Klein Zwitserland H2-O 0-4
Hurley H2-O Bloemendaal H2-O 3-4
Leonidas H2-O Almere H2-O 1-2
Kampong H2-O Pinoké H2-O 2-2
Amsterdam H3 Amsterdam H4 8-2
Cartouche H2-O Amsterdam H2-O 5-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Bloemendaal H2-O Rotterdam H2-O 2-1
Pinoké H2-O Leonidas H2-O 3-1
Almere H2-O Amsterdam H3 4-5
Klein Zwitserland H2-O Kampong H2-O 1-1
Amsterdam H4 Cartouche H2-O 3-1
Amsterdam H2-O Hurley H2-O 0-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Hurley H2-O Amsterdam H4 1-0
Leonidas H2-O Kampong H2-O 0-1
Bloemendaal H2-O Klein Zwitserland H2-O 1-1
Rotterdam H2-O Amsterdam H2-O 3-2
Cartouche H2-O Almere H2-O 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Amsterdam H4 Rotterdam H2-O 0-2
Klein Zwitserland H2-O Leonidas H2-O 2-2
Pinoké H2-O Cartouche H2-O 5-5
Almere H2-O Hurley H2-O 3-1
Amsterdam H2-O Bloemendaal H2-O 0-4
Kampong H2-O Amsterdam H3 1-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Kampong H2-O Amsterdam H4 4-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Bloemendaal H2-O Amsterdam H4 5-4
Cartouche H2-O Kampong H2-O 2-3
Hurley H2-O Pinoké H2-O 2-3
Rotterdam H2-O Almere H2-O 1-2
Amsterdam H2-O Klein Zwitserland H2-O 0-3
Amsterdam H3 Leonidas H2-O 1-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Pinoké H2-O Rotterdam H2-O 2-0
Kampong H2-O Hurley H2-O 2-2
Almere H2-O Bloemendaal H2-O 1-0
Leonidas H2-O Cartouche H2-O 2-3
Klein Zwitserland H2-O Amsterdam H3 2-2
Amsterdam H4 Amsterdam H2-O 6-2
WOENSDAG 10 NOVEMBER 2021
Amsterdam H3 Pinoké H2-O 4-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Bloemendaal H2-O Pinoké H2-O 1-3
Amsterdam H4 Klein Zwitserland H2-O 1-9
Rotterdam H2-O Kampong H2-O 3-2
Amsterdam H2-O Almere H2-O 0-3
Hurley H2-O Leonidas H2-O 2-0
Cartouche H2-O Amsterdam H3 3-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Pinoké H2-O Amsterdam H2-O 7-2
Leonidas H2-O Rotterdam H2-O 2-5
Kampong H2-O Bloemendaal H2-O 4-4
Cartouche H2-O Klein Zwitserland H2-O 3-2
Almere H2-O Amsterdam H4 3-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Rotterdam H2-O Amsterdam H3 2-3
Klein Zwitserland H2-O Almere H2-O 2-1
Amsterdam H2-O Kampong H2-O 0-4
Bloemendaal H2-O Leonidas H2-O 1-1
Amsterdam H4 Pinoké H2-O 2-8
Hurley H2-O Cartouche H2-O 4-2