Hurley heeft bezoek van de Eikenprocessierups

Net als in het hele Amsterdamse bos heeft de Eikenprocessierups zich ook o


LEES VERDER

Hurley jeugd geselecteerd

Afgelopen maandag was de laatste selectietraining voor het opleidings B


LEES VERDER

Hurley Dames 1 verwelkomt nieuwe speelsters

Foto: ©Kees Boelhouwer, kbfoto.nl
Hurley Dame


LEES VERDER

Tennissen bij de buren tijdens de zomerstop

Tennissen in het Amsterdamse bos als er even geen Hockey is? Dat kan! Ten


LEES VERDER

We hebben het gehaald!

Het komt er niet vanzelf!
Met deze oproep heb ik jull


LEES VERDER

Hurley hockeykampen 2019

Beste ouders/kids uit de E, D en C jeugd,
<


LEES VERDER

Train met Steijn van Heijningen en Felice Albers!

Train met Hoofdklasse-spelers Steijn van Heijningen & Felice Albers!


LEES VERDER

Parkeren Hurley tijdens Pro league

De "Grand Final" van de Pro League wordt dit jaar gespeeld in het Wagener


LEES VERDER

Nationale sportkampen op Hurley

Hockeykampen in de zomer op Hurley!
In de zomervakant


LEES VERDER

Sportways kampen op Hurley

SportWays hockeykampen: nergens leer je zoveel tijdens één k


LEES VERDER

Hurley toernooien

Hurley toernooien 2019


Zoals ieder


LEES VERDER
 
Jan Chris de Nooijer Voorzitter
Bas van der Vlist Penningmeester
Rick Jager Secretaris
Jan Chris de Nooijer Tophockey Commissaris
Monique van Dijk Verenigingscomplex Commissaris
Marieke Dresmé Senioren
Hanna Wintzen Jeugd
Hilde Klok Voorzitter jeugdcommissie/categorieleiders
Saskia Verhoof Categorieleider Jongens A
Nelleke van Bezooijen Categorieleider Jongens A
Sabrina Deij Categorieleider Jongens B
Annemieke Heeren Categorieleider Jongens B
Annemarie den Tex Categorieleider Jongens C
Annemieke Nijsse Categorieleider Jongens C
Marjolein ten Hove-Voster Categorieleider Jongens D
Eefje van Kasteren Categorieleider Jongens D
Ferdau Delea Categorieleider Jongens E 2e jaars
Marije van Ginkel Categorieleider Jongens E 1e jaars
Sabijn Kool- Vergouwen Categorieleider Jongens F
Bettina Herweijer Categorieleider jongens Bosuiltjes
Liesbeth Ribbink Categorieleider Meisjes A
Anne Kortenoever Categorieleider Meisjes A
Jeannet Terwal Categorieleider Meisjes A
Karola Jansen-Loosen Categorieleider Meisjes B
Bienja Jense Categorieleider Meisjes B
Michael Royaards Categorieleider Meisjes B
Hilde Klok Categorieleider Meisjes C
Domenique Boon Categorieleider Meisjes C
Karlijn Renzenbrink-jansen Categorieleider Meisjes D
Sabine Hoogenbosch Categorieleider Meisjes D
Simone Willard-van der Wal Categorieleider Meisjes E 2e jaars
Charlotte de Waard Categorieleider Meisjes E 1e jaars
Nathalie La Verge Categorieleider Meisjes F
Roos Spier Categorieleider Meisjes F
Ingeborg Hesselink Categorieleider Meisjes Bosuiltjes
Anne Kortenoever Coördinator jongste jeugd
Susanne Kobben Hurley-Panasj
Monique van Dijk Dames Veteranen & Trimhockey
Tom de Koning Heren Veteranen
Bas Loman Heren 3 t/m 6
Kik Raymakers Heren 7 t/m 13
Mink Sjamsoedin Heren 19 t/m 23
Juliette Lagerweij JD1 t/m JD4
Jolien Brouwer Dames 14 t/m 21
Madelon Sweers Dames 14 t/m 21
Anne van der Torren Dames 3 t/m 7
Juliette Lagerweij Dames 8 t/m 13
Bas Dronkert Heren 14 t/m 18
Tessa Bendeler
Sam Belderink
Laura Bonewit
Wouter Martens
Mink Sjamsoedin
Marieke Dresmé
Noortje Staal
Jaidy Nieman
Bonny van Inge
Bas van der Vlist Voorzitter
Jan-Willem van Strien
Jan Peter Kerstens
OSP Monde Food BV Exploitant
Marc Smit Voorzitter Business Club
Alexander Ket Business Club commissielid
Patrick Douglas Business Club commissielid
Sabien Duetz Business Club commissielid
Mark Dijkstra Coördinator Jeugd
Jurjen Pen
Lilian Wieringa
Jan-Jaap Smilde
Robert Reutlinger
Rob Content
Wijbe Wieringa LISA, Ledenadministratie & contributies
Heleen van Gelderen Voorzitter
Elise Merkx Jong Dames 1 t/m 3
Elise Merkx Dames Veteranen & Trimhockey
Michiel Eliasar Heren Veteranen
Heleen van Gelderen Jeugd
Barend Hofman Jeugd
Manon Maas Geesteranus Dames 8 t/m 13
Xavier Hofman
Rob Zwartele
Sjam Sjamsoedin
Leoniek Wolff Beheer EHBO materiaal
Aleide Schaafsma Vertrouwenscontactpersoon
Claudia van Weldam Vertrouwenscontactpersoon
Maui Husslage Redactielid
Joannes Paanakker Hoofd redactie (website)
Marc van Oene Redactielid
Monique van Dijk Scheidsrechter Commissaris
Lieke van der Linden Arbitrage Aanwijzing Senioren
Paul Josephus Jitta Hurley CS+ en CS+ light opleiding
Wouter Thoene Hurley CS+ en CS+ light opleiding
Peter Koetsier Sponsoring Commissaris
Hanna Wintzen
Wijnand Stoeckart
Hanneke Fray
Emilie van Rijckevorsel-teeuwen
Marie-Claire Mulder
Dorine van der Wind
Domenique Boon
Just van den Broecke
Susanne Reinartz
Yaël Goudsmit Tophockey voorzitter
Annebet Beerman Tophockey Dames
Maartje Cox Tophockey Dames
Peter Hortulanus Technisch manager opleidings- en breedteteams
Frank van Rossem Technisch manager jongste jeugd
Bob Henfling TC Top* 11-tallen meisjes
Jesse Martens TC Top* 11 -tallen jongens
Bengt Schuitemaker TC Breedte 11-tallen
Mark Reinders Verenigingscomplex Commissaris
Jolanda Koot Verenigingsmanager
Lou Broekman Gastheer zondag
Ed Thieme Gastheer zondag
Anouk Hellingman Wedstrijden Jeugd ABCD
Lieke van der Linden Wedstrijden Senioren
Maartje de Bie Wedstrijden Jongste jeugd (EF)
Hilde Klok Voorzitter
Juliette Lagerweij Zaalhockey Senioren
Rutger / Marielle Bierens de Haan Zaalhockey Jeugd
Tessa van Veggel Zaalhockey Jeugd