Zondag 19 november speelt Heren 1 thuis tegen Huizen om 14:45.
 
Huub Arendse Voorzitter
Hans Grönloh Penningmeester
Bibi Krot Secretaris
Marieke Dresmé Technische Zaken Dames
Wouter Martens Technische Zaken Heren
Ernst van der Burg Technische Zaken Jeugd
Anton Hijlkema Tophockey Commissaris
Peter Koetsier Communicatie & Sponsoring
Monique van Dijk Vrijwilligers & Arbitrage
Mark Reinders Verenigingscomplex Commissaris
Categorieleider Bosuiltjes Jongens 2017
Sabijn Kool- Vergouwen categorieleider
Categorieleider Bosuiltjes Meisjes 2017
Roos Spier categorieleider
Nathalie La Verge categorieleider
Safoura Bolderheij Categorieleider Jongens A
Nelleke van Bezooijen Categorieleider Jongens A
Saskia Verhoof Categorieleider Jongens A
Nelleke van Bezooijen Categorieleider Jongens B
Saskia Verhoof Categorieleider Jongens B
Annemieke Heeren Categorieleider Jongens B
Ingrid Korse-Hollands Categorieleider Jongens C
Annemarie den Tex Categorieleider Jongens C
Annemieke Nijsse Categorieleider Jongens D
Marjolein ten Hove-Voster Categorieleider Jongens D
Eefje van Kasteren Categorieleider Jongens E 2e jaars
Ferdau Delea Categorieleider Jongens E 1e jaars
Marije van Ginkel Categorieleider Jongens F
Rebecca Colman Categorieleider Meisjes A
Liesbeth Ribbink Categorieleider Meisjes A
Caroline Murnaghan Categorieleider Meisjes A
Anne Kortenoever Categorieleider Meisjes A
Karola Jansen-Loosen Categorieleider Meisjes B
Bienja Jense Categorieleider Meisjes B
Jeannet Terwal Categorieleider Meisjes B
Hilde Klok Categorieleider Meisjes C
Domenique Boon Categorieleider Meisjes C
Aukje Belt Categorieleider Meisjes D
Sabine Hoogenbosch Categorieleider Meisjes E 2e jaars
Simone Willard-van der Wal Categorieleider Meisjes E 1e jaars
Masha Trommel Categorieleider Meisjes F
Anne Kortenoever Coördinator jongste jeugd
Susanne Kobben Hurley Panasj
Ferdau Delea Hurley Panasj
Anne Kortenoever Bosuiltjes aanmeldingen seizoen 2017-2018
Elisabeth Winkel
Marinus Luiten
Laura Bonewit
Pirre Dormans
Wouter Martens
Mink Sjamsoedin Lid 1
Maud van de Ven
Noortje Staal
Jaidy Nieman
Bonny van Inge
Hans Grönloh Voorzitter
Jan-Willem van Strien
Jan Peter Kerstens
OSP Monde Food BV Exploitant
Mark Dijkstra Coördinator Jeugd
Jurjen Pen
Lilian Wieringa
Jan-Jaap Smilde
Robert Reutlinger
Annique Geerdink
Wijbe Wieringa LISA, Ledenadministratie & contributies
Heleen van Gelderen Voorzitter
Eefje Eijkemans Dames 3 t/m 8
Manon Maas Geesteranus Dames 9 t/m 18
Elise Merkx Dames Jong
Elise Merkx Dames Veteranen & trimhockey
Pirre Dormans Heren 3 t/m 10
Jonas Wiggers Heren 11 t/m 18
Cristopher van der Kooij Heren 18 t/m 24
Michiel Eliasar Heren jong
Michiel Eliasar Heren veteranen
Heleen van Gelderen Jeugd
Barend Hofman Jeugd
Bibi Krot Commissaris
Xavier Hofman
Annelies van Bemmel Lid 1
Rob Zwartele
Sjam Sjamsoedin
Vertrouwenscontactpersonen
Aleide Schaafsma Vertrouwenscontactpersoon
Claudia van Weldam Vertrouwenscontactpersoon
Vanesse van Eeghen Redactielid
Hans van der Lugt Redactielid
Joannes Paanakker Hoofd redactie (website)
Marc van Oene Redactielid
Monique van Dijk Scheidsrechter Commissaris
Lieke van der Linden Arbitrage Aanwijzing Senioren
Monique van Dijk Arbitrage Aanwijzing Jeugd
Paul Josephus Jitta Hurley CS+ en CS+ light opleiding
Wouter Thone Hurley CS+ en CS+ light opleiding
Peter Koetsier Sponsoring Commissaris
Rob Content
Sabien Duetz
Nicole Weglau
Ingrid Korse-Hollands
Patrick Douglas
Masha Trommel
Joachim Koch
Marc van Oene
Monique van Dijk Dames Veteranen & trimhockey
Marie-Claire de Gou Dames 13 t/m 19
Lilian Wieringa Dames 3 t/m 7
Claire Fijen Dames 8 t/m 12
Marieke Dresmé Dames Jong
Wouter Martens Heren nieuwe leden
Bas Loman Heren 3 t/m 6
Kik Raymakers Heren 7 t/m 10
Stijn Verstappen Heren 11 t/m 14
Bas Dronkert Heren 15 t/m 19
Gijs Hagemans Heren veteranen
Mink Sjamsoedin Heren 20 t/m 23
Wouter Martens Heren Jong
Hanna Wintzen
Wijnand Stoeckart Lid 1
Hanneke Fray
Marie-Claire Mulder
Dorine van der Wind
Domenique Boon
Just van den Broecke
Peter van Baak Tophockey Heren
Peter Hortulanus Technisch manager opleidings- en breedteteams
Mark Borgers Technisch manager lijnteams
Frank van Rossem Technisch manager jongste jeugd
Mark Reinders Verenigingscomplex Commissaris
Lou Broekman Clubhuis beheer
Jolanda Koot Verenigingsmanager
Anouk Hellingman Wedstrijden Jeugd ABCD
Lieke van der Linden Wedstrijden Senioren
Maartje de Bie Wedstrijden Jongste jeugd (EF)
Hilde Klok Voorzitter
Jesse Martens Zaalhockey Senioren
Rutger / Marielle Bierens de Haan Zaalhockey Jeugd
Tessa van Veggel Zaalhockey Jeugd